II seniorska šahovska liga - centar

Nakon kvalifikacijskog turnira pobjednika II. liga, ŠK Stridon, Štrigova plasirao se u 1. B-ligu.  

ŠK UHBDR 99. brigade, Zagreb ispao je u III. ligu centar A.

Konačan poredak - Tablica po izvučenim brojevima
Sbr EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB BOD POZ
1. ŠK UHBDR 99, Zagreb   2.5 3.5 2.0 1.0 1.0 2.5 2.0 2.5 3.0 2.5 0.5 3 23.0 12
2. ŠŠK Podravka, Koprivnica 3.5   4.5 3.0 3.0 5.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.5 14 36.5 3
3. ŠK Polet, Buševec 2.5 1.5   2.0 2.5 3.0 1.5 4.0 2.5 2.5 3.0 2.5 4 27.5 11
4. ŠK Petrinja, Petrinja 4.0 3.0 4.0   3.0 3.0 2.5 4.0 4.5 5.0 2.0 2.0 13 37.0 4
5. ŠK Duga Resa, Duga Resa 5.0 3.0 3.5 3.0   2.5 2.5 4.5 2.0 1.5 3.5 2.5 10 33.5 8
6. ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje 5.0 1.0 3.0 3.0 3.5   3.0 1.5 1.5 3.0 2.5 3.0 9 30.0 9
7. ŠK Bjelovar, Bjelovar 3.5 4.0 4.5 3.5 3.5 3.0   4.5 2.5 4.0 3.0 4.0 18 40.0 2
8. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 4.0 3.0 2.0 2.0 1.5 4.5 1.5   1.5 2.5 3.0 3.0 7 28.5 10
9. ŠK Stridon, Štrigova 3.5 3.0 3.5 1.5 4.0 4.5 3.5 4.5   3.5 4.5 4.5 19 40.5 1
10. ŠD Sisak, Sisak 3.0 3.0 3.5 1.0 4.5 3.0 2.0 3.5 2.5   3.0 3.0 11 32.0 7
11. ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno 3.5 3.0 3.0 4.0 2.5 3.5 3.0 3.0 1.5 3.0   3.0 12 33.0 6
12. ŠK Samobor, Samobor 5.5 2.5 3.5 4.0 3.5 3.0 2.0 3.0 1.5 3.0 3.0   12 34.5 5

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD
1. ŠK Stridon, Štrigova 11 9 1 1 19 40.5
2. ŠK Bjelovar, Bjelovar 11 8 2 1 18 40.0
3. ŠŠK Podravka, Koprivnica 11 4 6 1 14 36.5
4. ŠK Petrinja, Petrinja 11 5 3 3 13 37.0
5. ŠK Samobor, Samobor 11 4 4 3 12 34.5
6. ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno 11 3 6 2 12 33.0
7. ŠD Sisak, Sisak 11 3 5 3 11 32.0
8. ŠK Duga Resa, Duga Resa 11 4 2 5 10 33.5
9. ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje 11 2 5 4 9 30.0
10. ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 11 2 3 6 7 28.5
11. ŠK Polet, Buševec 11 1 2 8 4 27.5
12. ŠK UHBDR 99, Zagreb  1 1 1 9 3 23.0

 

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak igrača
NIKOLAC JURAJ 7 2 4 1 4.0 57.0
RAGUŽ DARIO 9 1 4 4 3.0 33.3
GABRE ŽELJKO 9 1 3 5 2.5 27.7
MARGITIĆ ZDRAVKO 10 2 6 2 5.0 50.0
HEGED VLADO 9 3 4 2 5.0 55.5
ILIĆ OGNJEN 7 0 6 1 3.0 42.9
DADIĆ IVAN 10 2 6 2 5.0 50.0
KOVAČIĆ DAMIR 3 0 1 2 0.5 16.7
KALMAR JOSIP 1 0 0 1 0.0 0.0
PAVLOVIĆ ALOJZIJE 1 0 1 0 0.5 50.0
UKUPNO 66 11 35 20 28.5 43.2

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
11. kolo - 28.10.2012, 10:00 - Zagreb
11.3 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 2.0 : 4.0 4 ŠK Petrinja, Petrinja
1 GM Nikolac, Juraj 2437 = : = MK Vršek, Ivan 2222
2 MK Raguž, Dario 2180 1 : 0 FM Malada, Vinko 2328
3 MK Gabre, Željko 2153 0 : 1 FM Hrvačić, Pavle 2307
4 MK Heged, Vlado 2136 0 : 1 MK Vukušić, Marin 2144
5 MK Ilić, Ognjen 2149 1 : 0 MK Burić, Zdenko 2174
6 MK Dadić, Ivan 2099 1 : 0 MK Ugrin, Dragan 2121
10. kolo - 21.10.2012, 16:00 - Petrinja
10.4 3 ŠK Polet, Buševec 4.0 : 2.0 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb
1 NM Jukić, Željko 2247 = : = GM Nikolac Juraj 2437
2 MK Blažeka, Matej 2249 1 : 0 MK Gabre Željko 2153
3 MK Blažeka, Damjan 2108 1 : 0 MK Margitić Zdravko 2132
4 MK Đeno, Drago 2218 0 : 1 MK Heged Vlado 2136
5 MK Hibner, Branko 2025 = : = MK Dadić Ivan 2099
6 MK Hudolin, Krešimir 2056 1 : 0 MK Kalmar, Josip 2023
9. kolo - 21.10.2012, 10:00 - Petrinja
9.4 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 3.0 : 3.0 2 ŠŠK Podravka, Koprivnica
1 MK Raguž, Dario 2180 = : = NM Srbiš, Jurica 2333
2 MK Gabre, Željko 2153 = : = FM Ostović, Matija 2282
3 MK Margitić, Zdravko 2132 = : = NM Matijević, Hrvoje 2221
4 MK Heged, Vlado 2136 = : = FM Keglević, Pavao 2200
5 MK Ilić, Ognjen 2149 = : = FM Vrban, Stjepan 2115
6 MK Dadić, Ivan 2099 = : = II Frčko, Petar 1698
8. kolo - 14.10.2012, 16:00 - Sv. Ivan Žabno
8.3 1 ŠK UHBDR 99, Zagreb 2.0 : 4.0 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb
1 FM Ivanović, Željko 2146 = : = GM Nikolac Juraj 2437
2 MK Cechi, Goran 2259 = : = MK Raguž, Dario 2180
3 MK Matić, Željko 2212 0 : 1 MK Gabre, Željko 2153
4 MK Ilinčić, Pavle 2169 = : = MK Margitić, Zdravko 2132
5 MK Ognjan, Renato 2075 = : = MK Heged, Vlado 2136
6 NM Greb, Nikola 2056 0 : 1 MK Dadić, Ivan 2099
7. kolo - 14.10.2012, 10:00 - Sv. Ivan Žabno
7.5 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 3.5 : 2.5 11 ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno
1 GM Nikolac, Juraj 2437 1 : 0 IM Bodiroga, Predrag 2394
2 MK Raguž, Dario 2180 0 : 1 FM Krištović, Marijan 2285
3 MK Gabre, Željko 2153 = : = NM Šanta, Robert 2251
4 MK Margitić, Zdravko 2132 = : = MK Smešnjak, Željko 2039
5 MK Heged, Vlado 2136 1 : 0 MK Komljenović, Tihomir 2085
6 MK Ilić, Ognjen 2149 0 : 1 MK Ćosić, Radoslav 2083
6. kolo - 01.04.2012, 16:00 - Zagreb
6.2 10 ŠD Sisak, Sisak 3.5 : 2.5 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb
1 IM Antunac Goran 2411 = : = GM Nikolac Juraj 2438
2 IM Lisenko Alexander V 2345 1 : 0 MK Gabre Željko 2174
3 FM Brigljević Milan 2269 0 : 1 MK Margitić Zdravko 2113
4 MK Kostanjšek Zorko 2199 0 : 1 MK Heged Vlado 2150
5 MK Dejanović Mladen 2151 1 : 0 MK Dadić Ivan 2094
6 NM Galić Kruno 2099 1 : 0 I Kovačić, Damir 2075
5. kolo - 01.04.2012, 10:00 - Zagreb
5.6 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 1.5 : 4.5 9 ŠK Stridon, Štrigova
1 MK Raguž Dario 2198 0 : 1 IM Nemeth Miklos 2452
2 MK Gabre Željko 2174 0 : 1 FM Vidović Saša 2360
3 MK Margitić Zdravko 2113 0 : 1 FM Trbojević Mladen 2315
4 MK Ilić Ognjen 2142 = : = MK Vidović Mario 2236
5 MK Dadić Ivan 2094 = : = MK Tomašić Roland 2100
6 MK Pavlović Alojzije 2100* = : = MK Horvat David 2156
4. kolo - 25.03.2012, 16:00 - Čakovec
4.1 12 ŠK Samobor, Samobor 3.0 : 3.0 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb
1 MK Zamostni, Jan 2278 = : = MK Raguž, Dario 2198
2 NM Dugandžić, Boris 2241 = : = MK Margitić, Zdravko 2113
3 MK Jelečević, Ivo 2209 = : = MK Heged, Vlado 2150
4 MK Mihalinec, Damir 2179 = : = MK Ilić, Ognjen 2142
5 MK Bartaković, Tomislav 2117 = : = MK Dadić, Ivan 2094
6 MK Takač, Zvonko 2069 = : = I Kovačić, Damir 2075
3. kolo - 25.03.2012, 10:00 - Čakovec
3.6 7 ŠK Bjelovar, Bjelovar 4.5 : 1.5 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb
1 NM Mihalinčić, Tomislav 2249 = : = GM Nikolac, Juraj 2438
2 MK Machata, Martin 2218 1 : 0 MK Raguž, Dario 2198
3 FM Kovačević, Veljko 2213 = : = MK Margitić, Zdravko 2113
4 MK Babić, Zvonko 2129 1 : 0 MK Heged, Vlado 2150
5 MK Blagojević, Marijan 2127 = : = MK Ilić, Ognjen 2142
6 MK Milošević, Sanjin 2104 1 : 0 MK Dadić, Ivan 2094
2. kolo - 18.03.2012, 16:00 - Sisak
2.2 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb 4.5 : 1.5 6 ŠK Bilogora '91, Grubišno Polje
1 GM Nikolac, Juraj 2318 1 : 0 MK Kliska, Predrag 2141
2 MK Raguž, Dario 2198 1 : 0 IM Marangunić, Srđan 2363
3 MK Gabre, Željko 2174 0 : 1 FM Makaj, Marko 2351
4 MK Margitić, Zdravko 2113 1 : 0 FM Havaš, Ladislav 2257
5 MK Ilić, Ognjen 2142 = : = NM Matko, Ognjen 2262
6 MK Dadić, Ivan 2094 1 : 0 MK Margeta, Željko 2056
1. kolo - 18.03.2012, 10:00 - Sisak
1.5 5 ŠK Duga Resa, Duga Resa 4.5 : 1.5 8 ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb
1 NM Šlogar, Dubravko 2318 1 : 0 MK Raguž, Dario 2198
2 FM Samovojska, Damir 2257 = : = MK Gabre, Željko 2174
3 MK Skrbin, Krešimir 2268 = : = MK Margitić, Zdravko 2113
4 MK Novosel, Tomislav 2165 1 : 0 MK Heged, Vlado 2150
5 MK Bedić, Željko 2181 = : = MK Dadić, Ivan 2094
6 MK Stojković, Josip 2132 1 : 0 I Kovačić, Damir 2075