IV seniorska šahovska liga - centar A

ŠK Velika Gorica, Velika Gorica i ŠK Ban Jelačić, Zaprešić plasirali su se u III. ligu centar A.

ŠK Ericsson-Nikola Tesla II. Zagreb i ŠK Pliva, Zagreb ispali su u V. ligu centar.

Konačan poredak
Sbr EKIPA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 MB BOD
1. ŠK Velika Gorica, Velika Gorica   3.0 3.5 4.5 6.0 4.5 5.0 4.0 6.0 3.5 5.5 6.0 21 51.5
2. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 3.0   2.0 2.5 4.0 4.5 3.5 4.0 4.5 4.5 5.0 4.5 17 42.0
3. ŠK HRT, Zagreb 2.5 4.0   3.0 5.0 3.0 4.0 5.5 1.5 3.5 6.0 5.0 16 43.0
4. ŠK Končar, Zagreb 1.5 3.5 3.0   2.5 4.0 3.5 5.5 2.5 3.5 5.0 5.0 15 39.5
5. ŠK INA, Zagreb 0.0 2.0 1.0 3.5   3.5 3.0 2.5 3.5 4.0 3.0 4.0 12 30.0
6. Karlovački ŠK, Karlovac 1.5 1.5 3.0 2.0 2.5   3.0 3.0 4.0 3.5 4.5 5.0 11 33.5
7. ŠK Vrbani, Zagreb 1.0 2.5 2.0 2.5 3.0 3.0   3.0 5.0 3.0 3.5 4.0 10 32.5
8. ŠK Maksimir, Zagreb 2.0 2.0 0.5 0.5 3.5 3.0 3.0   4.5 4.0 2.5 4.5 10 30.0
9. ŠK Jaska, Jastrebarsko 0.0 1.5 4.5 3.5 2.5 2.0 1.0 1.5   0.5 3.5 5.0 8 25.5
10. ŠK Stjepan Bosak, Zagreb 2.5 1.5 2.5 2.5 2.0 2.5 3.0 2.0 5.5   4.5 3.0 6 31.5
11. ŠK Pliva, Zagreb 0.5 1.0 0.0 1.0 3.0 1.5 2.5 3.5 2.5 1.5   4.5 5 20.5
12. ŠK Ericsson-NikolaTesla II, Zagreb 0.0 1.5 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 1.5 1.0 3.0 2.5   1 16.5

 

Konačan poredak
POZ EKIPA GP + = - MB BOD
1. ŠK Velika Gorica, Velika Gorica 11 10 1 0 21 51.5
2. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 11 8 1 2 17 42.0
3. ŠK HRT, Zagreb 11 7 2 2 16 43.0
4. ŠK Končar, Zagreb 11 7 1 3 15 39.5
5. ŠK INA, Zagreb 11 5 2 4 12 30.0
6. Karlovački ŠK, Karlovac 11 4 3 4 11 33.5
7. ŠK Vrbani, Zagreb 11 3 4 4 10 32.5
8. ŠK Maksimir, Zagreb 11 4 2 5 10 30.0
9. ŠK Jaska, Jastrebarsko 11 4 0 7 8 25.5
10. ŠK Stjepan Bosak, Zagreb 11 2 2 7 6 31.5
11. ŠK Pliva, Zagreb 11 2 1 8 5 20.5
12. ŠK Ericsson-NikolaTesla II, Zagreb 11 0 1 10 1 16.5

 

 
IGRAČ GP + = - BOD %
Pojedinačni učinak igrača
BLAŽEKA ĐURO 7 3 3 1 4.5 64.5
VIDIĆ MIHAJLO 10 2 2 6 3.0 30.0
VODOPIJA IRINA 2 0 0 2 0.0 0.0
VUKMAN BRANKO 9 0 3 6 1.5 16.7
VERIĆ ZVONIMIR 5 0 1 4 0.5 10.0
SAMARDŽIĆ ANA 7 0 1 6 0.5 7.1
MALOVIĆ MARTIN 9 4 2 3 5.0 55.5
ALABER MAJA 6 1 1 4 1.5 25.0
SAMARDŽIĆ LUKA 1 0 0 1 0.0 0.0
ŠITIĆ RENATA 3 0 0 3 0.0 0.0
STANIĆ MARIO 3 0 0 3 0.0 0.0
ALABER MARINA 3 0 0 3 0.0 0.0
UKUPNO 65 10 13 42 16.5 25.4

Detaljnije informacije pogledajte na stranicama Hrvatskog šahovskog saveza!

 
11. kolo - 28.10.2012, 10:00
11.5 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II, Zagreb 1.0 : 5.0 2 Karlovački ŠK, Karlovac
1 II Blažeka, Đuro 1869 = : = MK Brkić, Đorđe 2147
2 I Vidić, Mihajlo 1825 0 : 1 I Dotlić, Zdravko 2027
3 I Vukman, Branko 1839 = : = II Jusufi, Denis 1928
4 MK Samardžić, Ana 1842 0 : 1 MK Drvodelić, Miroslav 1987
5 I Alaber, Maja 1732 0 : 1 II Conjar, Velimir 1941
6 III Alaber, Marina 1600 0 : 1 III Gojmerac, Dragutin 1775
10. kolo - 21.10.2012, 10:00
10.2 1 ŠK Končar, Zagreb 5.0 : 1.0 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II, Zagreb
1 MK Šribar, Peter 2124 1 : 0 I Vidić, Mihajlo 1825
2 MK Sonntag, Slavko 2039 1 : 0 MK Vodopija, Irina 1847
3 I Ostojić, Vladimir 1918 = : = I Vukman, Branko 1839
4 MK Fabris, Željko 1948 = : = I Verić, Zvonimir 1809
5 II Poljak, Nikola 1877 1 : 0 MK Samardžić, Ana 1842
6 III Keller, Luka 1819 1 : 0 III Alaber, Marina 1600
9. kolo - 14.10.2012, 10:00
9.6 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II, Zagreb 1.0 : 5.0 11 ŠK Jaska, Jastrebarsko
1 II Blažeka, Đuro 1869 = : = I Deriš, Antun 1974
2 MK Vodopija, Irina 1847 0 : 1 I Kelečić, Dragutin 1914
3 I Vukman, Branko 1839 0 : 1 II Rudić, Željko 1986
4 MK Samardžić, Ana 1842 0 : 1 MK Divjak, Želimir 2100
5 IV Malović, Martin 1819 0 : 1 IV Vrabec, Stjepan 1727
6 I Alaber, Maja 1732 = : =   Vulje, Stjepan 1618
8. kolo - 7.10.2012, 10:00
8.1 12 ŠK Pliva, Zagreb 3.5 : 2.5 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II., Zagreb
1   Laginja, Marko 1600 0 : 1 II Blažeka, Đuro 1869
2 I Jergović, Andrija 1944 1 : 0 I Vidić, Mihajlo 1825
3 I Ćelepirović, Vinko 1986 1 : 0 I Vukman, Branko 1839
4 II Orinčić, Damir 1923 1 : 0 I Verić, Zvonimir 1809
5 I Mikacinić, Jelenko 1906 = : = IV Malović, Martin 1819
6 II Mišković, Branko 1764 0 : 1 I Alaber, Maja 1732
7. kolo - 30.09.2012, 10,00
7.6 9 ŠK HRT, Zagreb 5.0 : 1.0 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II, Zagreb
1 MK Vukić Aleksandar 2127 1 : 0 I Vidić Mihajlo 1860
2 MK Basarić Srđan 2201 1 : 0 I Vukman Branko 1748
3 MK Ivetić Vladimir 2087 1 : 0 MK Samardžić Ana 1723
4 I Fiamengo Andrija 2053 0 : 1 IV Malović Martin 1819
5 MK Mitrović Milivoj 1994 1 : 0 I Alaber Maja 1556
6 I Vukosavić Darko 0 1 : 0   Stanić Mario 1665
6. kolo - 29.04.2012, 10:00
6.2   ŠK Ericsson-NikolaTesla II., Zagreb 0.0 : 6.0   ŠK Velika Gorica, Velika Gorica
1 I Vidić, Mihajlo 1853 0 : 1 NM Zečević, Dean 2254
2 I Vukman, Branko 1826 0 : 1 FM Lasić, Luka 2246
3 I Verić, Zvonimir 1812 0 : 1 I Livaić, Damir 2073
4 MK Samardžić, Ana 1754 0 : 1 I Lovreković, Kristijan 2039
5 IV Malović, Martin 1763 0 : 1 I Katulić, Zlatko 1860
6   Stanić, Mario 1678 0 : 1 II Sever, Janko 1882
5. kolo - 22.04.2012, 10:00
5.5   ŠK Stjepan Bosak, Zagreb 3.0 : 3.0   ŠK Ericsson-NikolaTesla II., Zagreb
1   Maloševac, Dragan 1600 0 : 1 II Blažeka, Đuro 1906
2 MK Glažar, Domagoj 2094 0 : 1 I Vidić, Mihajlo 1853
3 I Kovačević, Krsto 2025 1 : 0 I Verić, Zvonimir 1812
4 MK Brajković, Željko 1969 0 : 1 IV Malović, Martin 1763
5 II Matana, Zoran 1894 1 : 0 IV Samardžić, Luka 1753
6 IV Vrhovec, Goran 1816 1 : 0 II Alaber, Marina 1600
4. kolo - 15.04.2012, 10:00
4.3 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II., Zagreb 2.0 : 4.0 6 ŠK Vrbani, Zagreb
1 II Blažeka, Đuro 1906 1 : 0 II Ivanda, Živko 1875
2 I Vidić, Mihajlo 1853 = : = MK Mišković, Stevo 1912
3 I Vukman, Branko 1826 0 : 1 MK Viljanac, Ranko 2020
4 I Verić, Zvonimir 1812 0 : 1 II Benamatić, Krešimir 2011
5 IV Malović, Martin 1763 = : = I Vukalović, Željko 1987
6 IV Šitić, Renata 1717 0 : 1 II Babaja, Mladen 1906
3. kolo - 01.04.2012, 10:00
3.4 5 ŠK Maksimir, Zagreb 4.5 : 1.5 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II., Zagreb
1 MK Nesek Darko 2028 1 : 0 I Vidić Mihajlo 1853
2 I Marević Alen 2034 = : = I Vukman Branko 1826*
3 II Šutić Darko 1982 1 : 0 MK Samardžić Ana 1754
4 I Žalac Stanko 1954 0 : 1 IV Malović Martin 1763*
5 II Nesek Zdenko 1990 1 : 0 I Alaber Maja 1596
6 II Gradinščak Josip 1815 1 : 0 IV Šitić Renata 1717*
2. kolo - 25.03.2012, 10:00
2.4 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II., Zagreb 1.5 : 4.5 4 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić
1 II Blažeka, Đuro 1934 0 : 1 MK Zetić, Berislav 2095
2 I Vidić, Mihajlo 1801 1 : 0 II Kiseljak, Željko 1972
3 MK Samardžić Ana 1870 = : = I Mesar, Darko 1980
4 IV Malović Martin 1763 0 : 1 I Vučić, Mihovil 2022
5 I Alaber Maja 1756 0 : 1 II Gal, Igor 1900
6   Stanić, Mario 1678 0 : 1 II Sindik, Dario 1885
1. kolo - 18.03.2012, 10:00
1.3 3 ŠK INA, Zagreb 4.0 : 2.0 10 ŠK Ericsson-NikolaTesla II., Zagreb
1 MK Branković, Ljubomir 2020 = : = II Blažeka, Đuro 1934
2 II Glasinović, Juraj 1746 = : = I Vidić, Mihajlo 1801
3 MK Jakovljevski, Radivoje 2066 1 : 0 I Vukman, Branko 1826
4 I Kuštrak, Mladen 1832 0 : 1 IV Malović, Martin 1763
5 MK Prskalo, Zoran 1975 1 : 0 IV Šitić, Renata 1717
6 I Bilafer, Neđeljko 1933 1 : 0 II Alaber, Marina 1600